.

.

бесплатен превозот змија одбор тркала трепка тркала 2 компјутери /многу

бесплатен превозот змија одбор тркала трепка тркала 2 компјутери /многу

DEN 475.20
Од стока


ДОБРЕДОЈДЕ
Име : Змија одбор Тркала
Големина : 80*24 mm
Материјал : СТП

боја:
2 компјутери
Бренд Име:
Gelesi
Тип:
Змија Одбор
Материјал:
PU
Број На Модел На:
80*24
Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Применливи Луѓе:
Мажи
R

Додатоци на производи