.

.

3PCS Елка Сечење Умира Матрицата Scrapbooking Хартија Картичката Албум Оркестарот DIY

3PCS Елка Сечење Умира Матрицата Scrapbooking Хартија Картичката Албум Оркестарот DIY

DEN 123.00
DEN 133.92
-8 %
Од стока

3 PCS Елка Сечење Умира Матрицата Scrapbooking Хартија Картичката Албум Оркестарот DIY
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 8.3*5.3 7.6 cm*5.4 cm 5.7*4.4 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

R

Додатоци на производи