.

.

YLCD427 Овална Дрво, Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече Дефиниција

YLCD427 Овална Дрво, Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување

DEN 185.00
DEN 240.00
-23 %
Од стока

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот
крајот
ѕвезда Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користи За Тоа Големина : 12*8cmШаблон Тип:
Дрвото,Неправилни Слика
Број На Модел На:
YLCD427
R

Додатоци на производи