.

.

12Pcs Јужна Кореја креативни дневник мал Печат дрвени печат 4 обрасци

12Pcs Јужна Кореја креативни дневник мал Печат дрвени печат 4 обрасци

DEN 194.00
DEN 240.00
-19 %
Од стока


12 Pcs Јужна Кореја креативни дневник мал Печат дрвени печат
Материјал : Дрво
Спецификација : 1*1*3cm
Боја класификација : неделно Б љубов C Живот D патување
Навистина е супер симпатична печат!
Супер практични. неколку модели се јас со нетрпение долго време
На пример, "кармин"
0.8

боја:
Тип, Тип D, Тип Б, тип C
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
MM0000965
Тип:
Стандард Печат
Производот Категорија:
печат
Спецификации:
1*1*3
Текстурата на материјалот:
woodiness
Карактеристики:
Заштита на животната средина
Обликот на:
Лента
Цел:
красат
Нето тежина:
100g
Боја:
a,b,c,d
R

Додатоци на производи