.

.

KSCRAFT Цвеќиња Шема Vellum Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

KSCRAFT Цвеќиња Шема Vellum Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Од стока


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 1 set/многу
Големина : 15*15cm
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Материјал:
Vellum Хартија
Број На Модел На:
17101104
Бренд Име:
KSCRAFT
Големина:
15*15cm
Пакување:
1set/многу
R

Додатоци на производи