.

.

ABOOM Топла Паун Дизајн Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Фото Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече

ABOOM Топла Паун Дизајн Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Фото Албум Картички Декорација Втиснување

DEN 157.00
DEN 196.80
-20 %
Од стока


Шаблон Тип:
Плоштад
Број На Модел На:
DC-251
Бренд Име:
ABOOM
боја:
Сребро.
Шема:
Паун шема
Материјал:
Јаглероден Челик
Прилагодување:
Прифатливо
R

Додатоци на производи