.

.

Декоративни Дели Цвет Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички Занаети

Декоративни Дели Цвет Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички Занаети

DEN 43.00
DEN 47.52
-10 %
Од стока

Карактеристики : Материјал : се Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување. BPA free. Боја : бела Големина : 15* од 15 cm (6" * 6" ) Пакет содржина : 1* Матрицата Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство, текстил,ѕид,мебел,декорација. Различни модели на stencils,ги исполнува вашите основни сликарство потреби. Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.
Употреба

Бренд Име:
Slgift
Име:
Матрицата Дефиниција
Материјал:
Издржлива Пластика ПП
Употреба 1:
Матрицата за ѕид, сликарство, diy scrapbooking,cookie торта и
Употреба 2:
пигмент, мастило подлога, спреј, airbrush, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел
R

Додатоци на производи