.

.

DIY Занает Дели Stencils За Ѕидови Сликарство Scrapbooking Печат Печат Албум Декоративни Втиснување Хартија Картичка Цвет Дефиниција

DIY Занает Дели Stencils За Ѕидови Сликарство Scrapbooking Печат Печат Албум Декоративни Втиснување Хартија

DEN 77.00
DEN 85.92
-10 %
Од стока


Карактеристики : Материјал : се Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување. BPA Free. Боја : бела Големина : 21*29.7 cm (А4 Големина) (Конверзија : 1cm=0.39 инчи ) Пакет содржина : 1* Матрицата Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација. Различни модели на stencils,ги исполнува вашите основни сликарство потреби. Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.

Големина:
A4 Size
Бренд Име:
Slgift
Име:
матрицата дефиниција
Материјал:
Издржлива Пластика, BPA Free
Употреба 1:
Матрицата за ѕид, сликарство, diy scrapbooking,cookie торта и
Употреба 2:
пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација
R

Додатоци на производи