.

.

Луција занаети Кол.4cm Благодарам Kraft Висат ознака, Kraft Подарок ознака,Подарок Пакување Етикета, Цена Labels 24pcs/многу 19050405(4D24)

Луција занаети Кол.4cm Благодарам Kraft Висат ознака, Kraft Подарок ознака,Подарок Пакување Етикета, Цена Labels

DEN 37.92
Од стока


Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Бренд Име:
Луција занаети
Број На Модел На:
19050405(4D24)
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
24PCS/МНОГУ
Дијаметар:
4cm
R

Додатоци на производи