.

.

YLCD221 Цвет Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Образец Мувла

YLCD221 Цвет Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре

DEN 101.00
DEN 144.00
-30 %
Од стока


започнете
крајот
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира
Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи.
Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа.
Сечење Умира Големина : 8.8*7cm

R

Додатоци на производи