.

.

Гума, Силикони ПВЦ СТП Најлон Цевка Пластична Цевка Цевка Машина исечен Ножици YF W15

Гума, Силикони ПВЦ СТП Најлон Цевка Пластична Цевка Цевка Машина исечен Ножици YF W15

DEN 58.00
DEN 62.88
-8 %
Од стока

Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Намалување тип : Големина на Ножот : Прибл.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Карактеристики : Намалување до 12mm цевка & црево.Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме сигурни онлајн продавачите.Сакаат ќе може да се најде најдобрите и соодветна стоки.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.*повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава. Ви благодариме!
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да sumbit вашиот евалуација. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3. Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви нуди најдобри услуги. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
100% сосема нов и висок квалитет на Sheating Материјал : ABS пластика и Метал Боја : Црвена и Сребрена Тоа е машина за PVC, СТП и пластични црева. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање.98" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво.

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
W0927
Возрасна Група:
Возрасни
R

Додатоци на производи