.

.

Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен превозот

Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен

DEN 3168.00
Од стока


Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен превозот
Спецификација
Материјал
SEBS
Категории
Секс играчки за мажи
Корисникот
мажи
Должина
6.3 cm
Кол
3.0 m
Тежина
0.05 КГ
Боја
Транспарентна
Поединечни Пакувања
ПВЦ пакет
Надворешното Пакување
Картон
[Забелешка] : ве Молиме имајте чиста и дезинфенкцирам пред и по употреба.

R

Додатоци на производи