.

.

Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен превозот

Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен

DEN 3168.00
Од стока


Задоволство Играчки Секс Играчки за Возрасни Производи за мажи еластична секс кристал прст ракав бесплатен превозот
Спецификација
Материјал
SEBS
Категории
Секс играчки за мажи
Корисникот
мажи
Должина
6.3 cm
Кол
3.0 m
Тежина
0.05 КГ
Боја
Транспарентна
Поединечни Пакувања
ПВЦ пакет
Надворешното Пакување
Картон
[Забелешка] : ве Молиме имајте чиста и дезинфенкцирам пред и по употреба.

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Материјал:
TPE
Големина:
6.3*3.0cm
Број На Модел На:
DL021
Avaiable Боја:
Црна
Должина:
13cm
Кол:
3.5 см
Тежина:
0.05g
Пакување:
Фолија торба
Место на Потекло:
Кина
Својства :
прст ракав
Функција:
Со рака
Материјал:
TPR
R

Додатоци на производи