.

.

2017 Прилично Љубов Возрасни Секс Играчки За Неколку Водоотпорен Двојно Vibrators 7 Брзина Г-точката Vibrators USB Полнење Секс Производ

2017 Прилично Љубов Возрасни Секс Играчки За Неколку Водоотпорен Двојно Vibrators 7 Брзина Г-точката Vibrators

DEN 1056.00
DEN 1319.52
-20 %
Од стока


Answer : ___________________________ Note : *Со цел да се обезбеди транзит на стока во добра состојба, ние ќе ги отфрлите оригиналното пакување, со нашите сопствени заштита на пакувањето на производот(Нема мало кутија)!
*Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во не-транспарентно кеси со барање name”craft” . Чувствителни информации ќе бидат енкриптирани.
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
4. Ако објектот е неисправен по 2 месеци, сеуште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 19-55 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време 3-9 работни дена). И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "електричен уред/пластични делови/играчки/дар" со ниска вредност
2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.
3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
BI014327-3
Бренд Име:
Baile
Големина:
30*600MM
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Пакување:
Дискретна пакување
Моќта Од Страна На:
USB полнење
Употреба:
Двоен Мотор
Брзина На Вибрации:
7 брзина на вибрациите
Скокотливи Брзина:
3 функции на скокотливи
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Двојно Vibrators
R

Додатоци на производи