.

.

1PC Гумени Анален Задник Plug Силикони Гумени воздушното Перниче Секс Играчка за Возрасни Дворот Massager

1PC Гумени Анален Задник Plug Силикони Гумени воздушното Перниче Секс Играчка за Возрасни Дворот Massager

DEN 202.00
DEN 212.64
-5 %
Од стока


Ние ќе остане анонимен и превозот пакет без ОБЈЕКТ ИНФОРМАЦИИ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 1 PC Гумени Анален Задник Plug Силикони Гумени воздушното Перниче Секс Играчка за Возрасни Дворот Massager
Новиот чувство дека го прави среќни и слободни,на корисникот чувствителните делови на масажа,добро за стимулирање на локалните нерви, се промовира циркулацијата на крвта, ендокриниот регулатива, да се физикална терапија, мастурбацијата, зголемување на целта на забава, но исто така и за парови флерт, подобрување на квалитетот на животот.Аналниот plug целосна должина од 11 cm,природна состојба на нормален максимален дијаметар 3.5-4.5 cm, под 5 пати надуени 5-6 cm во максимален дијаметар.Под нормални околности повеќе од 5 или 6 пати може да се надуени. Доволно за нормална употреба,И за прв пат корисникот полека се зголемуваат, почнувајќи под 1 или 2 пати потоа полека се зголеми, ова е страст производ,мора да се земе во предвид едни од други чувства.
Материјал : Силикон
Боја : Црна
Производ вкупна должина : Околу 50 cm.
Pinching балон должина : Околу 7.7 см,
Аналниот приклучок : Околу 11.9 X4.3cm
Функција : Masturbator, Водоотпорен
Пакет : 1 X Гумени Секс Играчка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
1
Број На Модел На:
аналниот приклучок
Бренд Име:
YUNYU
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Name1:
гумени анален приклучок
Name2:
силиконски задник приклучок
name3:
Massager
R

Додатоци на производи