.

.

Интелигентни далечинска контрола на простатата масажа анален plug Вибратор Стимулација машки masturbator оргазам Возрасни supplie Секс Играчка производ

Интелигентни далечинска контрола на простатата масажа анален plug Вибратор Стимулација машки masturbator оргазам

DEN 4492.00
DEN 4991.52
-10 %
Од стока


Драг пријател,нови Простата Massager пристигнувањето,тој има две тип : далечински управувач или не далечински управувач.Ако сакате да уживате во нова анален секс луѓе,јас ви препорачуваме да се купи далечинскиот управувач играчки.
Нови 360 Степени Ротирање на Простата Massager Унисекс G-тенџере Вибратор Силна 2-Моторни Г-Точка Стимулира Анален Секс Играчки За Мажи Жени
1.Големина : 150*128*33 MM
2.Број на модел : Безжичниот далечински управувач
3.Врти Главата : 3 функции (бавно, брзо, интервал)
4.Вибрации на Владата : во 5 различни начини на задоволство
5.Функција : Перинеумот масажа / Простата Massager
6.Тип на производ : Dual стимулација на простатата massager
7.Далечински управувач (не е водоотпорен) : Далечински управувач (не е водоотпорен)
8.Бучава :
9.Напојување : USB полнење
10.Водоотпорен : 100% Водоотпорни(забелешка далечински controler не е водоотпорен)
Сите пакети се тајни,Ние ќе ги заштити вашата приватност.
Совети :
1. Простата Massagers помогне во зголемување на циркулацијата на крвта. Причина за речиси секој (99%) проблеми со простатата е недостатокот на протокот на крв.
2. 360 степени сеопфатен ротирачки масажа,5 видови на perineal масажа, 3 видови на ротација ритам
3. Силна двоен мотор,Ергономски насочат дизајн,Обновливи USB полнење дизајн
4. All inclusive пластични интеграција дизајн, спречи бактерии
5. 100% водоотпорни, класа на подводни забава.
6. User-friendly дизајн,Животната средина, здрава и не-токсични,Лесно да се носат и со чист,лесен за ракување.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Вие'd подобро не' t leave a mail адреса,Ние мислиме дека тоа 's не се безбедни. 2.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail . e Packet .Сингапур Пост .Холандски Пост.Post NL. Aramex .Руски Авион.итн.Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас . 3.Ние нудиме 3 брза испорака метод како што е подолу, Но треба да се обрне на превозот цена.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт,3-7 дена или повеќе по породувањето логистика информации ќе бидат ажурирани.Ако кој било проблем за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или trademanager , ако имате било какви други барања.
3.Ве молиме проверете пакетот и предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети.
Ние не't преземе дополнителни увоз данок на вашата земја,ве молиме да се разбере !Ве молиме не остави негативни повратни информации, бидејќи од неа.Ви благодарам многу!
Одмор и викенд не includeed во работни денови. Само за повикување само.
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги, или друга работа).Ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди) за нас,тоа е многу важно за нас.

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
YEAIN
Број На Модел На:
360 Степени Ротирање На Простата Massager
Големина:
15*12.8*3.3cm
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Далечински управувач растојание:
5 Метри
Функција:
машки masturbator
Карактеристики:
Силна Двојно Моторс
Место на Производство:
Кина Копното
Тежина:
164g
боја:
Црна
Фреквенција:
Двоен Мотор Силни Вибрации Режим
За исклучување на звучникот:
Супер исклучете, се обезбеди приватност
Напојување:
USB Полнење
R

Додатоци на производи