.

.

Рачно Круг Главата 4.5 cm Машки Секс Играчки Enlargers Пенисот Пумпа за Висок Квалитет на Пенисот Dilator Пенис за Проширување на Пенисот Вакуум Пумпи

Рачно Круг Главата 4.5 cm Машки Секс Играчки Enlargers Пенисот Пумпа за Висок Квалитет на Пенисот Dilator Пенис

DEN 1175.52
Од стока

Рачно Круг Главата 4.5 cm Машки Секс Играчки Enlargers Пенисот Пумпа за Висок Квалитет на Пенисот Dilator Пенис за Проширување на Пенисот Вакуум Пумпи
Карактеристики :
Должина : 18cm
Дијаметар : 4.5 cm
100% Сосема Нов
Материјал : ABS + PTE
Боја : Транспарентна
Зголемување на вашата машкост лесно, брзо и безболно.
Со користење на 3-5 пати неделно во текот на 3 месечен период, тоа може да резултира во зголемување на постојана добивки должина и
Сакате посилни, поцврсти и подолготрајни ерекција? Значи, не можете да пропуштите оваа добра производство

Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Број На Модел На:
JA102
Бренд Име:
HOTLAD
Големина:
10*10
Материјал:
ABS+TPE
Производ должина:
за 18cm
Дијаметар:
околу 4.5 cm
Карактеристики:
Притисок За Ослободување Вентил, Предизвика Пумпа,Phthalates Слободни
производ тежина:
0.224 kg
Функција:
пенис за проширување на
Својства :
пенисот extender
Функција:
Мажи Што Имаат Секс Играчки
Употреба:
Enlarger Пенисот ,Extender Пумпа
R

Додатоци на производи