.

.

Zerosky Секс Играчка за Мажи 10 Брзина, Издржливост Тренер Пенисот Масажа Медицински Силикони Glans Vibrators Машки Мастурбацијата

Zerosky Секс Играчка за Мажи 10 Брзина, Издржливост Тренер Пенисот Масажа Медицински Силикони Glans Vibrators

DEN 568.00
DEN 597.60
-5 %
Од стока


Zerosky Секс Играчка за Мажи 10 Брзина, Издржливост Тренер Пенисот Масажа Медицински Силикони Glans Vibrators Машки Мастурбацијата
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Пенисот стимулација, продолжување вашето време Машки Мастурбацијата за задоволство Спецификација : Материјал : Силикон Боја : Сина, црна, Големина : Далечински управувач 7.6 * 4 cm, дел од носење massager 4.7 * 5 cm, дел од вибрации 4.7 * 2.5 cm Напојување : 2*AAA батерии(не се вклучени) Пакувањето се вклучени :
1* Вибратор

Тип На Објект:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Бренд Име:
Zerosky
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
Лежеше на
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
set
Број На Модел На:
hxzyjcjq
R

Додатоци на производи