.

.

Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен Секс Машина Секс Играчка За човекот

Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен

DEN 2399.52
Од стока

Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен Секс Машина Секс Играчка За човекот 1.Материјал : силикон+ABS 2.Предмет Тип : Машки Masturbator Купот 3.Големина : Покаже како слика 4.Функција : Вибрации пулсот + греење 5.Напојување : USB полнење 6.Вибрации на владата : 7 видови на фреквенција конверзија+7 видови на пулсот вибрации+Греење на владата 7.Боја : Црна / Бела 8.Водоотпорен : IPX7 9.Макс ниво на бучава : 10.Методи на чување : да се чува на ладно,суво место,надвор од дофат на деца. 11.Превозот Пакет Детали : за Да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс. 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Се ХРАНАТ DACK Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Тип На Објект:
Masturbators
Бренд Име:
SEXSHARE
Големина:
203mm*88mm
Број На Модел На:
FJB00293
Материјал:
Силикони
Материјал:
силиконски+ABS
боја:
бела , црна
Функција:
Вибрации пулсот + Греење
вибрации фреквенција:
7 видови на фреквенција конверзија+7 видови на пулсот вибрации
Моќност:
USB полнење
Макс ниво на бучава:
< 45 dB
Пакување:
R

Додатоци на производи