.

.

candiway спирала монистра Мека Анален Plug анусот Играчки Голема Анален Топки Силикони Г-Точката Стимулирање на Задник Приклучоци Возрасни Секс Играчки Неколку

candiway спирала монистра Мека Анален Plug анусот Играчки Голема Анален Топки Силикони Г-Точката Стимулирање

DEN 230.88
Од стока

Топла Продажба на предмети се Препорачува : Мажи Жени Задник Plug Желе Анален Возрасни Секс Играчки Предмет Тип : Анален Секс Играчки Уживаат стимулирање на аналниот задоволство со Анален Plug аналниот играчка која е наменета за повеќе авантуристички корисници со долг и трнлив дизајн. На покрена спирала го опкружува првата сијалица на врвот, и два реда на агресивни сензација nubs красат секој од следниве монистра. Телото е фирма, а сепак флексибилен, така што можат да работат со контурите на твоето тело. Умно дизајниран прстен се справи ви овозможува да манипулира со приклучокот, и е обичај во облик да се вклопуваат. Аналниот Plug Спецификации и Бенефиции : Големина : 15cm целокупната должина, 12cm insertable должина, 2.4 cm max insertable дијаметар Материјал : силикон Боја : виолетова Украсени со покрена спирала и два реда на сензација nubs Флексибилни за работа со контурите на вашето тело Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет содржи : 1 x Анален Секс Играчка
плати оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание. Повеќе предмети се Препорачува :

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
spiral butt plug
Број На Модел На:
аналниот приклучок
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
виолетова
перформанси:
Удобен, сигурен и Високо quanlity
копче:
Флексибилен за работа со контурите на вашето тело
копче:
секс играчки за жени
копче:
секс играчка за човекот
R

Додатоци на производи