.

.

(10pcs/многу) Мали Метални Мини Анален sexToys, Задник Приклучокот,а не ' Рѓосувачки Челик анален plug секс производи

(10pcs/многу) Мали Метални Мини Анален sexToys, Задник Приклучокот,а не ' Рѓосувачки Челик анален plug секс

DEN 1819.20
Од стока


Мала големина (7.5*2.8 cm)Метал Мини Анален Секс Играчки Задник Приклучокот, а не ' Рѓосувачки Челик+Кристал Бисер анален мини мал задник приклучок
Мала Големина Задник Приклучок
Leigth : 7.5 cm/2.95 инчен
Кол : 2.8 cm/1.1 инчен
Тежина : 0.06 KG
Боја на Располагање : розова,црвена,црна,бела,зелена,виолетова,сина боја за вашата изберете
Овие 100% Хируршки Нерѓосувачки Челик приклучоците кои се дизајнирани за убаво и удобно се вклопуваат и долг живот. Тие тежат повеќе отколку повеќето приклучоци, што предизвикува постојано сензација.
Вистински кристал gemstones завршница го приклучокот убаво и да привлече многу внимание на носење на партијата. Овие се вистински уметнички дела. Не се измамени од страна на евтини itmitiations направени од сомнителни материјали и акрил камења.
Достапни во 7 волшебно скапоцен камен бои!
Аметист Пурпурна | Blue Sapphire | Бели Дијаманти | Емералд Зелена | Розова Sapphire | Црвена | Црна Дијамант

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
DK-N002S
Големина:
7.5*2.8cm
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
rocooart
боја:
розова,плава, итн
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Својства :
аналниот приклучок
Гаранција:
90days
S Должина:
7.5 cm
S кол:
2.8 cm
S тежина:
60g
Пакет:
црна торба
R

Додатоци на производи