.

.

10pcs/многу Бесплатен превозот Секси Мачка Фокс Опашка Анален Plug Секс Играчки Метал задник Plug опашка

10pcs/многу Бесплатен превозот Секси Мачка Фокс Опашка Анален Plug Секс Играчки Метал задник Plug опашка

DEN 3312.00
Од стока


Секси Фокс Опашка Анален Plug Секс Играчки Метал Staniless Челик Анален задник Plug опашка
Вкупна Должина : околу 36cm/14.2 инчен Задник plug Големина : L7.0* Кол 2.8 cm/2.75"*1.10" Опашка Бои : Кафеава + Црна Задник Plug Боја : Сребро Материјал : Метал Пакет се вклучуваат : 1 x Фокс Опашка Анален Plug Тежина : околу 80g

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
rocooart
Големина:
7.0*2.8CM
Број На Модел На:
DN006
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
боја:
sliver
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Својства :
buttplug опашка
Гаранција:
90days
Должина:
7.0 CM
Кол:
2.8 cm
Функција:
аналниот секс играчки
Пакет:
ЈП Торба
Материјал:
Алуминиум
R

Додатоци на производи