.

.

Метал Мини Анален Играчки, Задник Plug Нерѓосувачки Челик+Кристал Бисер мала златна боја анален секс играчки

Метал Мини Анален Играчки, Задник Plug Нерѓосувачки Челик+Кристал Бисер мала златна боја анален секс играчки

DEN 2208.00
Од стока


Мала големина (7.5*2.8 cm)Метал Мини Анален Секс Играчки Задник Приклучокот, а не ' Рѓосувачки Челик+Кристал Бисер анален мини мал задник plug Златна Боја
Мала Големина Задник Приклучок
Leigth : 7.5 cm/2.95 инчен
Кол : 2.8 cm/1.1 инчен
Тежина : 0.06 KG
Овие 100% Хируршки Нерѓосувачки Челик приклучоците кои се дизајнирани за убаво и удобно се вклопуваат и долг живот. Тие тежат повеќе отколку повеќето приклучоци, што предизвикува постојано сензација.
Вистински кристал gemstones завршница го приклучокот убаво и да привлече многу внимание на носење на партијата. Овие се вистински уметнички дела. Не се измамени од страна на евтини itmitiations направени од сомнителни материјали и акрил камења.
Достапни во 7 волшебно скапоцен камен бои!
Аметист Пурпурна | Blue Sapphire | Бели Дијаманти | Емералд Зелена | Розова Sapphire | Црвена | Црна Дијамант

R

Додатоци на производи