.

.

Лето Семејство Појавување на Облека Мама и Мене Мајка и Ќерка Фустани Семејство Поставите Макси Долг Фустан Мама Мајката на децата бебе Плажа Облека

Лето Семејство Појавување на Облека Мама и Мене Мајка и Ќерка Фустани Семејство Поставите Макси Долг Фустан

DEN 623.52
Од стока

Пакување : 1 buc спакувани во 1 торба Материјал : 95% Полиестер, 5% SPandex Добар Квалитет БЕБЕ Големина : XXS(18/24 M) XS(1 T/2 T),S(3 T/4 T), M(5 T/6 T),L(7 T/8 T),XL(9 T/10 T) МАЈКА Големина : S,M,L,XL,XXL,3 XL Забелешка : Мајка и ќерка се облекуваат облечи се на различни цени. Една цена за еден фустан.
ДЕЦА ГОЛЕМИНА НА :
МАЈКА ГОЛЕМИНА НА :
П : Како да нарачки за целото семејство сет( Девојка +Мајка?) A : На пример, големината 5 T за Девојка, големина M за Мајката, кликнете на Девојка 5 T =>Додади во Кошничка => Продолжи да се Купи =>Add М Мајката во Кошничката => Go to Количката => Поднесе Order =>Плаќаат заедно (Ако имате било какви проблеми, pls контактирајте ме веднаш)
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, kid XXS 1T, kid XS 1T 2T, kid S 3T 4T, kid M 5T 6T, kid L 7T 8T, kid XL 9T 10T
Стил:
Бохемски
Тип На Објект:
Фустани
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aiqingsha
Стил:
Слатка
Skirtlength:
Долг фустан и здолниште
Година сезона:
Во текот на летото
боја:
розова,nlue
бебе големина:
100 cm да 140cm
Мајка Големина:
S,M ,L ,XL
Style1:
семејството outerwear
Sleeve:
Без ракави
style2:
Разлика од сина Боја А-Линија Фустан
Style3:
мајка & детска облека
R

Додатоци на производи