.

.

Професионални 15 Парчиња Козметички Шминка Четка Жените Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Бренд Сочинуваат Око Четки Поставите 4 Бои WY5 V2

Професионални 15 Парчиња Козметички Шминка Четка Жените Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Бренд Сочинуваат Око

DEN 139.00
DEN 183.36
-24 %
Од стока


Карактеристики :
Мека четка идеален за примена, спојувањето и контура руменило и bronzer, ви дава добра индикација на боја.
Тоа е мека и густа за да се осигура дека фондацијата е рамномерно и совршено. дистрибуирани врз вашето лице.
Спецификации :
Наежвам Материјал : синтетички Влакна
Рачка Материјал : пластика
Се Користи Со : Blusher & Фондацијата & Прав
Големина : како на сликата покажува
Пакетот вклучува :
15 x Козметички Четки

Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
15
Големина:
15 pcs
Рачка Материјал:
Пластични
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Број На Модел На:
Make Up Четка
Бренд Име:
МИС РОУЗ
R

Додатоци на производи