.

.

100pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Жилет Тример Тример се Соочуваат со Губење на Смена Ножеви Shaper Хлапак Жените Убавина Шминка Алатки

100pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Жилет Тример Тример се Соочуваат со Губење на Смена Ножеви Shaper Хлапак

DEN 555.00
DEN 616.32
-10 %
Од стока100pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Жилет Тример Тример се Соочуваат со Губење на Смена Ножеви Shaper Хлапак Жените Убавина Шминка Алатки
1) 100% Сосема нов и висок квалитет 2) Професионална веѓа тример жилети за бричење нож, остри доволно за да се обезбеди непречено веѓа shaping. 3) Безбедност на работ нето, дури и почетниците може лесно и безбедно да го користите. 4) Со безбедноста маска, заштита на ножот и спречување на кожата нула. 5) ве Молиме чувајте го подалеку од деца за стравот што се намалува нив 6) Скратува веѓите безбедно и безболно како професионална шминка уметник 7) Користи за Бикини / Телото или Лицето или Underarm Коса отстранување и Веѓа Избричат 8) Пакетот вклучува : 100pcs ножеви 1) Тема : Perfonal Шминка 2) Материјал : не ' рѓосувачки челик 3) Големина : 5.8*1.3 см

Тип На Објект:
веѓа тример
Број На Модел На:
es001
Бренд Име:
Lameila
Големина:
5.8*1.3cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи