.

.

100Pcs сочинуваат Козметички Алатки Најлон Пената Очи Грижа Алатка за Еднократна употреба PP Eyelash Продолжување Четка Индивидуални Lash Отстранување на Микро

100Pcs сочинуваат Козметички Алатки Најлон Пената Очи Грижа Алатка за Еднократна употреба PP Eyelash Продолжување

DEN 80.00
DEN 89.76
-11 %
Од стока

100 Pcs сочинуваат Козметички Алатки Најлон Пената Очи Грижа Алатка за Еднократна употреба PP Eyelash Продолжување Четка Индивидуални Lash Отстранување на Микро Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Микро четки се користи кога се применуваат смена или буквар на трепките парична казна совет на микро четка ви овозможува да се изолира одредена област, кога со помош на смена или буквар без допирање на други трепките Секој микро четка совет е bendable за да се овозможи лесен пристап до одредена област за Еднократна употреба, чисти и санитарни, се спречи инфекција Совршен за користење со гел лепак смена или eyelash Погоден за Салон и за домашна употреба Материјал : ПП + Најлон пената Вкупна Должина : 10см/3.93"(приближно) Четка главата големина : S/M/L Боја : Светло Сина/Жолта/Светло Зелена/Розова/Светло Виолетова Количина : 100 компјутери Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 100pcs x Расположливиот Eyelash Продолжување Четка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Материјал:
PP + Најлон пената
Бренд Име:
FSHALL
Број На Модел На:
3TL00006
Големина:
10cm/3.93''(approx)
Количина:
100 компјутери
R

Додатоци на производи