.

.

J & S 3D W premade фанови трепките, навивачите Русија волумен 0.07 мм и 0.10 mm 3D трепките екстензии

J & S 3D W premade фанови трепките, навивачите Русија волумен 0.07 мм и 0.10 mm 3D трепките екстензии

DEN 896.00
DEN 943.20
-5 %
Од стока


1) 1 Lot=5tray 1 Tray=12rows 2) Ако имате било какви прашања,ве Молиме да ни оставите порака ,ние ќе ви одговори у побрзо! 3) Ова е иста должина со една лента.не се меша во должина една лента. 4) Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена. Едноставни за употреба и удобно да се носат! Со цел да се обезбедат подобри производи до нашите клиенти, нашите материјали се увезуваат од Кореја! Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
5trays 8mm, 5trays 9mm, 5trays 10mm, 5trays 11mm, 5trays 12mm, 5trays 13mm, 5trays 14mm, 5trays 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Количина:
5 лента
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
All sizes
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Број На Модел На:
0.07 mm 0.10 mm 3D
Бренд Име:
Jeyelash eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
боја:
Црна
Должина:
8mm-15mm
Специфични:
Претходно направени фанови
R

Додатоци на производи