.

.

10pcs/Број Сите големини Mink Eyelash Продолжување вештачки eyelash Лажни Лажно Eyelash

10pcs/Број Сите големини Mink Eyelash Продолжување вештачки eyelash Лажни Лажно Eyelash

DEN 1444.00
DEN 1679.52
-14 %
Од стока


1.1 многу = 10 коцки
2. Дебелина : 0.05/0.07/0.10'/0.15/0.20/0.25 мм
3.Навивам : J/B/C/D
4.Должина : 8,9,10,11,12,13,14,15 mm &8-15mix должини во една лента
5.Ако треба повеќе должини во еден ред,ве молиме изберете дебелина и да навивам,
Потоа Кликнете на "Pls совети legnths" botton и ни остави коментари ,w e ќе ви испрати на должини според вашите коментари.
6.Можете да копирате подолу пораката и да го промените тоа да го должини и квантитетот сакате :
8x1,9x1,10x2,11x2,12x1,13x1,14x1.15x1=10pcs

R

Додатоци на производи