.

.

Благородна Долга Брановидна Синтетички Влакна Чипка Дел Перика 26 Инчи Перики За Црни Жени Нови Бои Црвена Мешани Cosplay Перика Бесплатен Превозот

Благородна Долга Брановидна Синтетички Влакна Чипка Дел Перика 26 Инчи Перики За Црни Жени Нови Бои Црвена

DEN 1292.00
DEN 1987.20
-35 %
Од стока


густина:
130%
Чипка Перика Тип:
Чипка Topline
Перика Должина:
26inches
Стил:
Брановидна
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Текстура:
Брановидна
чипка боја:
Медиум Браун
Број На Модел На:
Чипка Пред перики
Бренд Име:
благородна
капа големина:
Просечната Големина
Не:
WS/H ЧИПКА MARYANN
Должина:
26 инчи
Тежина:
225-231
R

Додатоци на производи