.

.

Бренд Нови серво Волан Притисок Црево ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 FA1 53713-SNB-013 Десната рака се вози 53713-SNB

Бренд Нови серво Волан Притисок Црево ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 FA1 53713-SNB-013 Десната рака се вози 53713-SNB

DEN 2398.08
Од стока


Бренд Нови серво Волан Притисок Црево ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 FA1 53713-SNB-013 Десната рака се вози 53713-SNB
Вие ќе добиете предмети токму како pictrues покаже :
Продажбата на терминот :
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .

Објектот Тежина:
1
Хонда Модел:
Граѓански
Осветленост Дел Број:
53713-SNB-013
Граѓанско-Година:
2005 година
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Производителот Дел Број:
53713-SNB-013
Точка име :
серво волан притисок црево
OEM /Дел број:
53713-SNB-013
Боја:
Токму како pictrues шоу
Снабдување Способност:
50000pcs/месец
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон
Состојба:
Нови
R

Додатоци на производи