.

.

HAUSNN 2 Копчиња на Далечинскиот Флип Виткање Автомобил Копче Школка за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген MK4 Бора Голф 4 5 6 Passat Поло Бора Touran

HAUSNN 2 Копчиња на Далечинскиот Флип Виткање Автомобил Копче Школка за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген MK4 Бора Голф

DEN 84.00
Од стока


Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на Сликата Покажува Копчиња : 2 Копчиња за Повикување Празно : Нема Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Апликација : За Бора(1999-2001) За Голф(1998-2001) За Passat 2001 година За СЕДИШТЕ Леон (2000-2001) За Толедо(1999-2001) За "Шкода" Octavia (1997-2001) За Alhambra 2000
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка Случај без Нож За "ФОЛКСВАГЕН"

Бренд Име:
HAUSNN
R/C Функција:
без
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
ABS Пластика+Метал
Другиот Дел Број:
за ФОЛКСВАГЕН
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
за ФОЛКСВАГЕН
Производителот Дел Број:
за ФОЛКСВАГЕН
R

Додатоци на производи