.

.

Cocolockey Замена за Повикување Фоб за FIAT PANDA ИДЕЈА PUNTO STILO Iveco 2 Копчето за Скролување Школка Случај Далечински Флип Без Лого

Cocolockey Замена за Повикување Фоб за FIAT PANDA ИДЕЈА PUNTO STILO Iveco 2 Копчето за Скролување Школка Случај

DEN 227.00
DEN 239.04
-5 %
Од стока

Купувачот мора да го прочитате превозот начин извештаи пред ставање на ред, тоа е многу важно !! За Производот : 1 : Пред да го направите исплата, ве молиме проверете дали вашиот клуч е сосема ист како нашиот производ се прикажани во слика, ако се уште не го потврди тоа ,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние ќе ви одговори за вас во рамките на 12hours. 2 : кога ќе го добиете производот,и сакате да ја замените вашата клуч за нова школка . Пред да го отворите ве молиме проверете школка јасно или видео на youtube
3 : производи во нашата продавница се сите без лого ,ве молиме да се провери и потврди можете да го прифатите тоа ,благодарение на секое прашање за инсталирање на копче,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние би сакале да го реши вашиот проблем,ние ќе се потрудиме да го реши . За Превозот И Плаќање За Руските Купувачи : Ве Молиме Изберете : Aliexpress Saver Превозот Метод Или Aliexpress Стојат Превозот Метод , Најбрзиот Превозот Метод За Вашата Земја.
Ви благодариме за вашата нарачка . Имајте пријатен ден!

Бренд Име:
cocolockey
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Нова Школка За Fiat копче
Производителот Дел Број:
Замена на копчето школка
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
за Fiat Копче Школка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Предмети име:
Нов Клуч Школка за Fiat
боја:
Црна
Материјал:
Нови ABS
Копче:
3button
ПХБ ( одбор ):
нема внатре
Дел Број:
За ФИАТ автомобили копче
Батеријата:
NO
Функција:
замена за повикување Само школка
Пакет:
пакет со Пена
квалитет:
Најдобри Во кина
R

Додатоци на производи