.

.

HAUSNN 3 Копчето Автомобил Копче за BMW 1 3 5 6 Серија E90 E91 E92 E60 Далечинскиот Клуч Школка Случај Smart Фоб со Клучните Сечилото

HAUSNN 3 Копчето Автомобил Копче за BMW 1 3 5 6 Серија E90 E91 E92 E60 Далечинскиот Клуч Школка Случај Smart

DEN 206.88
Од стока


Спецификации :
Тип : Далечински Автомобил Копче Случај за BMW 1 3 5 6 Серија E90 E91 E92 E60
Тежина : 40g
Материјал : ABS+Метал
Боја : Како Што Е Прикажано
Копчиња : 3 Копчиња
Сечилото : Неисечени Вметнете Сечилото
Transponder Чип : Никој
Електронски Табли : Никој
Батерија : Нема
Примена :
За BMW 1998-2005 3 5 7 Серија
За E81 2004-2006 1 Серија
За E46 1999-2006 3 Серија
За E39 E60 E61 1997-2006 5 Серија
За E63 E64 2004-2006 6 Серија
За E38 1995-2002 7 Серија
За E83 Од 2004 До 2007 Година X3
За E53 2000-2007 Х5
За E36/7 E36/8 1998-2003 Z3
За E85 E86 2003-2007 Година Z4
и други модели, кој е ист како нашиот слика!
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка Случај

Осветленост Дел Број:
за BMW
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
HAUSNN
Другиот Дел Број:
за BMW
Производителот Дел Број:
за BMW
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS Пластика+Метал
R

Додатоци на производи