.

.

OkeyTech 2 парчиња/многу Далечинско за Smart Картичка За Fiat Punto Копче Школка 3 Копчето Замена Автомобил Копче Случај Покрие Фоб Неисечени Мал Нож Копче

OkeyTech 2 парчиња/многу Далечинско за Smart Картичка За Fiat Punto Копче Школка 3 Копчето Замена Автомобил

DEN 894.72
Од стока


Okey Tech 2 парчиња/многу Далечинско за Smart Картичка За Fiat Punto Копче Школка 3 Копчето Замена Автомобил Копче Случај Покрие Фоб Неисечени Мал Нож Копче Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
За fiat Копче Сечилото SIP22 Автомобил Алармот копче на Поклопецот
Производителот Дел Број:
Smart Автомобил Копче Случај Школка За Fiat CROMA
Материјал Тип:
За Fiat 3 Копчето
Осветленост Дел Број:
FI-KS41+KS43
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
Црна
Тип:
Автомобил Копче Школка за Fiat Keyr
Карактеристики:
замена на копчето школка
Копчиња:
3 Копчиња
логото:
No
сечилото:
Неисечени сечилото
Продажба:
трговија на големо и на мало
Пакет:
2 парчиња/многу
Други:
Неисечени Мал Нож Копче
Одговара:
Smart Картичка За Fiat Punto
R

Додатоци на производи