.

.

Cocolockey модифицирани копче школка за ТОЈОТА 2 КОПЧЕТО СЛУЧАЈ Rav4 е корола Camry Ехо Prado Celica Tarago АВТО ЗАМЕНА на ДЕЛ БЕЗ ЛОГО

Cocolockey модифицирани копче школка за ТОЈОТА 2 КОПЧЕТО СЛУЧАЈ Rav4 е корола Camry Ехо Prado Celica Tarago

DEN 264.00
DEN 287.04
-8 %
Од стока


Карактеристики :
НЕМА ЛОГОТО Најдобри замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај се Земе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински. Важно Известување 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка Случај НЕМА ЛОГОТО
Објектот слики
Клучот е без лого.
Па ве молиме потврдете, ако можете да го прифатите тоа НЕ е ЛОГОТО ,ви благодариме за вашиот atte ntio n .
Ставка Опис
Совршена замена за некое копче со скршени копчиња или носи нож.
Клучни случај и неисечени сечилото само , не се електронски или чип internals.
Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот.
Ве молиме исто така одговара на вашиот клуч со нашиов за да се избегнат непријатности, и нема програмирање кои се вклучени, вие само ќе треба да се разменуваат internals од вашиот стар клуч .
Значи, во оваа точка ќе се направи поевтино и полесно алтернатива, тогаш нема потреба да купите и програма целосно нов клуч. Не двоумете се да купите толку добар производ.
За превозот
1.Во светот превозот.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод цел адреси ќе ја напушти, па Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е вашето задоволство.
Враќање&Наплата
1. ние нема прашање што враќање на парите или замена. Не постојат исклучоци . Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригиналниот пакет и мора да prodive нас со превозот следење на број ,специфична причина за враќање.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени ,по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ви благодариме за вашата нарачка . Имајте пријатен ден!

Бренд Име:
cocolockey
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Модифицирани Флип Копче За Тојота
Производителот Дел Број:
Модифицирани Флип Копче За Тојота
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
Модифицирани Флип Копче За Тојота
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Име на производ:
За TOYOTA Camry е корола
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Посебна Карактеристика:
За тојота Модифицирани флип копче школка
Користат За:
За тојота 2 копчето за скролување школка
Функција:
Замена на далечинскиот клуч
Акции:
акции на располагање
цена:
Фабрика цена
испорака:
брзо
R

Додатоци на производи