.

.

Флип Далечински Неисечени Копче 433Mhz ID48 HU66 2 Копче за Шкода Fabia Octavia Далечински Автомобил Копче Замена Remtekey

Флип Далечински Неисечени Копче 433Mhz ID48 HU66 2 Копче за Шкода Fabia Octavia Далечински Автомобил Копче

DEN 845.00
DEN 1656.00
-49 %
Од стока


Флип далечински неисечени копче 433 Mhz ID48 HU66 2 копче за автомобил "шкода" копчето
Копчиња : 2 копче
Фреквенција : 433 Mhz
Чип во сечилото Megamos Крипто MG/CR 48
Може да се користи за не-флип 1 J0959753 N (Седиште)
"ФОЛКСВАГЕН" VAG-AKK102
Седиште СЕДЕА-AKK61
"Шкода" ЧЕВЛИ-AKK65
Овој дел е компатибилна со следниве возила :
за "Шкода" Fabia 1999-2002
за "Шкода" Octavia 1997-2009

Производителот Дел Број:
1J0959753N
Бренд Име:
remtekey
Другиот Дел Број:
1J0959753N
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
електроника
R/C Функција:
Со
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Ger
Осветленост Дел Број:
1J0959753N
Фреквенција:
433Mhz
чип:
ID48
FCC ID:
1J0959753N
клучни Сечилото:
HU66
боја:
Црна
Работа на:
за Шкода Fabia Octavia
R

Додатоци на производи