.

.

1J0 959 753 DJ Далечинскиот клуч 3 копчето ID48 315mhz за Шкода Octavia remtekey

1J0 959 753 DJ Далечинскиот клуч 3 копчето ID48 315mhz за Шкода Octavia remtekey

DEN 859.00
DEN 1073.76
-20 %
Од стока


1 J0 959 753 DJ Далечинскиот клуч 3 копчето ID48 315mhz за "Шкода" Octavia
1.Пр oduct опис
ОЕМ 1 J0 959 753 DJ
Копчиња : 3 копчето
Чип во сечилото Megamos Крипто MG/CR 48
Може да се користи за не-флип 1 J0959753 DJ (Седиште)
"ФОЛКСВАГЕН" VAG-AKK102
Седиште СЕДЕА-AKK61
"Шкода" ЧЕВЛИ-AKK65
Овој дел е компатибилна со следниве возила :
"Шкода" Fabia 1999-2002
"Шкода" Octavia 1997-2009
Volkswagon Буба 1998-2001
Volkswagon Бора 1998-2001
Volkswagon Голф 1998-2001
Volkswagon Jetta 2000-2004
Volkswagon Passat 1998-2001
Seat Alhambra 2000-2005
Seat Ibiza 2001-2003
Седиштето Леон 2000-2002
Седиштето Толедо 1999-2001
Клучот нож треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm. Ако ви треба нешто или имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме!

R

Додатоци на производи