.

.

Зима на Екранот на Допир, Скијачки Ракавици мажи жени Водоотпорен Врвот на Аикидо Ракавици Мотоцикл Возење Снег Windstopper Ракавица Neoprene/ СТП

Зима на Екранот на Допир, Скијачки Ракавици мажи жени Водоотпорен Врвот на Аикидо Ракавици Мотоцикл Возење

DEN 452.16
Од стока


Големина : XS, S, M, L, XL
Пол : Мажи, Жени, Тинејџер
Сезона : Зима
Материјал : СТП или Neoprene + Памук( Полиестер + Полиуретан + Најлон)
Функција : Windstopper, Екран на Допир, Дише, Удобно, Luvas Ciclismo Големина XS S M L XL Средниот Прст Должина 7 CM 7.5 CM 8 CM 8.5 CM 9 CM Дланка Ширина 8.5 CM 9 CM 9.5 CM 10 CM 10.5 СМ Должина 22 CM 22.5 CM 23 CM 23.5 CM 24 CM Забелешка : ве Молиме внимателно да го потврди изборот на материјали и бои, пред да го купат.
За Плаќање Banktransfer 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За Пратката Точка се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање&Наплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ПРОЕКТ. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Дрвото Подобро
Број На Модел На:
SG17112
Материјал:
СТП или Neoprene+ Памук
Текстурата на материјалот:
СТП или Neoprene+ Памук
Класификација на употреба:
скијачки ракавици
Применливи пол:
Унисекс / машки / женски
Применливи возрасна група:
Возрасни
Функција:
Водоотпорен
Стил:
белезници
Големина:
S,M,L,XL
R

Додатоци на производи