.

.

GSOU СНЕГ на жените Зима Водоотпорен Ски Одговараат на Жените Ски Јакна+Панталони постави Отворено Скијање Аикидо Јакна Панталони Спорт Снег Облека

GSOU СНЕГ на жените Зима Водоотпорен Ски Одговараат на Жените Ски Јакна+Панталони постави Отворено Скијање

DEN 6685.00
DEN 8913.60
-25 %
Од стока


Маскирани : Монтажни Маскирани Јакна
GSOU СНЕГ на жените Зима Водоотпорен Ски Одговараат на Жените Ски Јакна+Панталони постави Отворено Скијање Аикидо Јакна Панталони Спорт Снег Облека
Gsou Снег Бренд Зима Водоотпорен Ски Одговараат на Жените Ски Јакна Панталони Отворено Скијање Поставите Аикидо Јакна Панталони Спорт Снег Облека Добредојдовте на Нашата Продавница
Жените Ски Одела Карактеристики Водоотпорен : 10000mm/H2 O Дише : 10000g/М2 На високо-технолошки функционална ткаенини, водоотпорен, windproof и воздухот порозни Три-димензионални cut-повраќање, модерен и соодветни. Топло, флексибилни и удобно со вршење на Професионална квалитет, слободно стил и посебен дизајн. Ладни услови : -30 степен топло
Ние Брод Стока со SPSR за руски Купувачот SPSR : SPSR Express е најдобар логистика. Стоката може да биде deliveried на сите Русија, 11-20 дена за 75 главните градови, 31 дена за други оддалечените градови. Сите испорака на информации проверка е на располагање.
Жените Ски Одговара На Големината На Табелата
Забелешка : следните информации за повикување само.
Ве молиме контактирајте и да се обезбеди вашата висина и тежина, рамо до продавачот за да се добие детални информации. 1 инч=2.54 см 1cm=0.3937 инчен 1pound=0.453 kg ( 2 до 3 cm во опсег на дозволената грешка)
ПОЧИТУВАНИ КУПУВАЧОТ,Можете да изберете различни големина на јакна и панталона ,на пример "Јакна XS +Панталона М"или"Јакна S+Панталона L",само оставете порака
Gsou Снег Скии Јакна и Панталони Поставите Големина на Табела
Gsousnow Жените Ски Јакна Големина Референца
Големина
Рамо
Биста
Грб Должина
Sleeve
Полите
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
XS
42
16.54
104
40.94
64
25.20
63
24.80
110
43.31
S
43
16.93
106
41.73
66
25.98
66
25.98
114
44.88
М
44
17.32
112
44.06
68
26.77
69
27.17
118
46.46
L
45
17.72
116
45.67
71
27.95
71
27.95
122
48.03
Gsousnow Жените Ски Панталона Големина Референца
Големина
Половината
Хип
Панталони Должина
Пред Подемот
Нога Отворање
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
XS
74
29.13
102
40.16
102
40.16
25
9.84
25
9.84
S
78
30.70
106
41.73
103
40.55
26
10.24
26
10.24
М
82
32.28
110
43.31
104
40.94
27
10.63
27
10.63
L
86
33.86
114
44.88
105
41.34
28
11.02
28
11.02
Совети : Како разлика помеѓу мерење алатки, тоа е нормално за 1-3 см грешка вредност.

Големина:
XS, S, M, L
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Windproof,Дише,Анти-Pilling,Водоотпорен
Бренд Име:
Gsou Снег
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
GS1507
Outerwear Тип:
Жените Ски Јакни Панталони/Ски Костум
Спорт Тип:
Скијање,Сноубординг.Отворено Спорт
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Зима
Водоотпорен:
10K
Дише:
10K
Големина:
XS/S/M/L
Функција:
Windproof,водоотпорен,Дише,Анти-абразија,Термичка
Карактеристики:
Супер топло;Супер светло;Издржлив;Циклус заклучување во топлина
Дебели:
10K Дебели
R

Додатоци на производи