.

.

висок квалитет на боја уметност четки за уметник за цртање сликарство фан bursh уметност 460 mangoolon taklon коса долга дрвена рачка

висок квалитет на боја уметност четки за уметник за цртање сликарство фан bursh уметност 460 mangoolon taklon

DEN 146.00
DEN 172.32
-15 %
Од стока


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
фан четки долга дрвена рачка mangoolon taklon коса . различни четки за различни употреба. Големина : 2,4,6,8,10,12 Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина. ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени. трговија на големо : во текот 10 EA : 5% попуст , над 100 EA : ве молиме распрашајте се за нас

R

Додатоци на производи