.

.

320RD верверица коса акварел уметност боја четки за цртање сликање

320RD верверица коса акварел уметност боја четки за цртање сликање

DEN 180.00
DEN 211.68
-15 %
Од стока


Во потрага за голем distrabutor ,добредојдовте на разговор Погоден за акварел бои. краток дрвена рачка. парична казна верверица Коса. различни четки за различни употреба. Големина : 2,4,6,8,10,12
Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја р е само големина.
ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени.

боја:
320RD2, 320RD4, 320RD6, 320RD8, 320RD10, 320RD12
Големина:
2/4/6/8/10/12
Тип:
Paintbrush
Рачка Материјал:
Дрво
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>8 години
Број На Модел На:
320RD
Губење на материјал:
парична казна верверица коса
R

Додатоци на производи