.

.

320RD верверица коса акварел уметност боја четки за цртање сликање

320RD верверица коса акварел уметност боја четки за цртање сликање

DEN 180.00
DEN 211.68
-15 %
Од стока


Во потрага за голем distrabutor ,добредојдовте на разговор Погоден за акварел бои. краток дрвена рачка. парична казна верверица Коса. различни четки за различни употреба. Големина : 2,4,6,8,10,12
Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја р е само големина.
ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени.

R

Додатоци на производи