.

.

висок квалитет на боја четки за уметник за цртање љубител на уметноста burshes уметничка четка 450 чункин бела наежвам долга дрвена рачка

висок квалитет на боја четки за уметник за цртање љубител на уметноста burshes уметничка четка 450 чункин бела

DEN 129.00
DEN 152.16
-15 %
Од стока


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
фан четки долга дрвена рачка chunking бела наежвам . различни четки за различни употреба. Големина : 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24 Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина. ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени. трговија на големо : во текот 10 EA : 5% попуст , над 100 EA : ве молиме распрашајте се за нас

боја:
големина 2, size 8, големина 10, големина 12, големина 14, големина 16, големина 18, големина 20, големина 22, 24 големина
Број На Модел На:
450FAN
Рачка Материјал:
Дрво
Пакување:
Polybag
Губење на материјал:
Наежвам
Големина:
2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24
Растворливи Или Не:
Pastille
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Масло четка
Тип:
Paintbrush
Доведе Цврстина:
B
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи