.

.

22RQ боја четки уметност резерви верверица коса акварел уметничка четка за уметници сликарство, цртање

22RQ боја четки уметност резерви верверица коса акварел уметничка четка за уметници сликарство, цртање

DEN 287.00
DEN 336.96
-15 %
Од стока


Губење на материјал : Верверица коса
Рачка материјал : Дрво
Точка Законик : 22 RQ
Appliaction : Акварел
Dimention :
22 RQ Должина на косата Ширина на косата #0 20.5 MM 4.5 ММ #1 22.5 MM 5.5 ММ #2 25 MM 7 MM #3 27 MM 8.5 MM #5 32-МИЛИМЕТРИ 11 MM #6 35.5 MM 12 MM #7 39 MM 13 MM #8 41 MM 14 MM #10 43 MM 15 MM #12 45 MM 16 MM

боја:
големина 1, големина 2, големина 3, големина 4, големина 5, големина 6, големина 7, size 8, големина 10, големина 12
Бренд Име:
Artsecret
Големина:
0/1/2/3/4/56/7/8/10/12/14/16/18/20
Тип:
Paintbrush
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>8 години
Рачка Материјал:
Дрво
Тип:
Акварел Четка
Пакување:
ПВЦ или ЈП торба
Број На Модел На:
22RQ
Губење на материјал:
парична казна верверица коса
is_customized:
Yes
Доведе Цврстина:
B
R

Додатоци на производи