.

.

висок квалитет на боја уметност четки маслото четка 3000FB Професионални испреплетени чункин бела наежвам долго дабово дрво рачка

висок квалитет на боја уметност четки маслото четка 3000FB Професионални испреплетени чункин бела наежвам долго

DEN 125.00
DEN 147.36
-15 %
Од стока


Губење на Материјал : Чонгкинг свиња наежвам
Рачка Материјал : Дрво
Точка Законик : 3000 FB
Примена : Нафта&Акрилна слика
Dimention : 3000 FB Должина на косата Ширина на косата #2 6.5 MM 3.4 MM #4 7.5 MM 4.5 ММ #10 11.5 MM 8.7 MM #12 12.5 MM 10ММ #14 16 MM 11.7 MM #16 18 MM 14 MM #18 20 MM 16 MM #20 21 MM 17 MM #22 24 MM 21 MM #24 26 MM 24 MM #26 28 MM 26 MM #28 30ММ 29.5 MM #30 32-МИЛИМЕТРИ 30ММ #32 34 MM 32-МИЛИМЕТРИ #36 36 MM 35 MM

боја:
големина 2, големина 4, големина 6, size 8, големина 10, големина 12, големина 14, големина 16, големина 18, големина 20, големина 22, големина 24, големина 28, големина 32, големина 36, 40 големина
Тип:
Paintbrush
Рачка Материјал:
Дрво
Пакување:
ПВЦ и хартија кутија
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Масло четка
Големина:
1/2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24/28/32/36/40
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>8 години
Број На Модел На:
3000FB
Губење на материјал:
chungqing бела наежвам
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи