.

.

висок квалитет на боја уметност четки акрилик акварел четка 2014R mangoolon taklon коса дрвена рачка

висок квалитет на боја уметност четки акрилик акварел четка 2014R mangoolon taklon коса дрвена рачка

DEN 135.00
DEN 158.40
-15 %
Од стока


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
Погоден за акварел & акрилни бои. дрвена рачка(180m/m). mangoolon taklon коса . различни четки за различни употреба. Големина : 0,1,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24
Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина.
ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени.
трговија на големо :
во текот 10 EA : 5% попуст ,
во текот 100 EA : ве молиме распрашајте се за нас

боја:
големина 1, големина 2, големина 4, големина 6, size 8, големина 10, големина 12, големина 14, големина 16, големина 18, големина 20, големина 22, 24 големина
Рачка Материјал:
Дрво
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>8 години
Големина:
1/2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24
Број На Модел На:
2014R
Тип:
акрилик & акварел четки
Губење на материјал:
mangoolon taklon коса
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи