.

.

висок квалитет на боја четки акрилик акварел уметност brush2014FB mangoolon taklon коса дрвена рачка

висок квалитет на боја четки акрилик акварел уметност brush2014FB mangoolon taklon коса дрвена рачка

DEN 136.00
DEN 160.32
-15 %
Од стока


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
Погоден за акварел & акрилни бои. дрвена рачка(180m/m). mangoolon taklon коса . различни четки за различни употреба.

боја:
големина 1, големина 2, големина 4, големина 6, size 8, големина 10, големина 12, големина 14, големина 16, големина 18, големина 20, 22 големина
Рачка Материјал:
Дрво
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>8 години
Број На Модел На:
2014FB
Големина:
1/2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24
Тип:
акрилик & акварел четки
Губење на материјал:
mangoolon taklon коса
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи