.

.

висок квалитет на боја уметност четки акрилик акварел четка 2014F mangoolon taklon коса дрвена рачка

висок квалитет на боја уметност четки акрилик акварел четка 2014F mangoolon taklon коса дрвена рачка

DEN 139.00
DEN 163.68
-15 %
Од стока


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
Погоден за акварел & акрилни бои. дрвена рачка(180m/m). mangoolon taklon коса . различни четки за различни употреба. Големина : 1,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24
Сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина.
ве молиме изберете она што големината на производи треба што под различни цени.
трговија на големо :
над $2200 : 30% попуст ,
над $2200 : ве молиме прашајте нас

R

Додатоци на производи