.

.

висок квалитет на матрицата четка -2800S серија уметничка четка

висок квалитет на матрицата четка -2800S серија уметничка четка

DEN 122.00
DEN 144.00
-15 %
Од стока


1.материјал
chunqing наежвам
краток дрво рачка
алуминиум ferrule
2. големина : 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24
3.сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина. 4.различни големина различни цена, ве молиме изберете што сакате да треба производи!

R

Додатоци на производи