.

.

висок квалитет на матрицата четка -2800S серија уметничка четка

висок квалитет на матрицата четка -2800S серија уметничка четка

DEN 122.00
DEN 144.00
-15 %
Од стока


1.материјал
chunqing наежвам
краток дрво рачка
алуминиум ferrule
2. големина : 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24
3.сите производи е боја е иста со слика, екранот боја е само големина. 4.различни големина различни цена, ве молиме изберете што сакате да треба производи!

боја:
големина 2, големина 4, големина 6, size 8, големина 10, големина 12, големина 14, големина 16, големина 18, големина 20, 24 големина
Рачка Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
2800S
Губење на материјал:
Наежвам
Големина:
2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24
Растворливи Или Не:
Pastille
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Масло четка
Пакување:
ПВЦ или ЈП торба
Тип:
Paintbrush
Доведе Цврстина:
B
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи