.

.

20RQ боја четки верверица коса акварел уметничка четка краток дрвена рачка уметност резерви, четки пенкала за уметник за цртање сликање

20RQ боја четки верверица коса акварел уметничка четка краток дрвена рачка уметност резерви, четки пенкала

DEN 243.00
DEN 285.60
-15 %
Од стока


nting четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка Сликарска четка Сликарска четка Верверица коса сликарска четка
Високи перформанси опашка Верверица коса акварел сликарска четка .
Должина на рачка : 150 MM
Материјал : 100% вистински опашка верверица коса
20 RQ Должина на косата Ширина на косата #0 20.5 MM 4.5 ММ #1 22.5 MM 5.5 ММ #2 25 MM 7 MM #3 27 MM 8.5 MM #4 29 MM 9.5 MM #5 32-МИЛИМЕТРИ 11 MM #6 35.5 MM 12 MM #7 39 MM 13 MM #8 41 MM 14 MM #10 43 MM 15 MM #12 45 MM 16 MM

боја:
големина 1, големина 2, size 0, size 3, големина 4, големина 5, големина 6, големина 7, size 8, големина 10, големина 12
Бренд Име:
Artsecret
Големина:
0/1/2/3/4/56/7/8/10/12/14/16/18/20
Тип:
Paintbrush
Број На Модел На:
20RQ
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>8 години
Рачка Материјал:
Дрво
Тип:
Акварел Четка
Пакување:
ПВЦ или ЈП торба
Губење на материјал:
парична казна верверица коса
is_customized:
Yes
Точка име :
сликарска четка
Материјал на главата :
Опашка верверица коса
Должина на рачка:
150mm
Доведе Цврстина:
B
R

Додатоци на производи