.

.

beibehang Обичај големи фреско 3d високо - одделение накит три - димензионални благородна мода позадина ѕид ткаенина позадина

beibehang Обичај големи фреско 3d високо - одделение накит три - димензионални благородна мода позадина ѕид

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Од стока

(ширина и висина) . Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Функција:
Еколошки
луо:
16173687
R

Додатоци на производи